Luna Fotografiei in Romania editia a III-a la Ramnicu Valcea Paul Balanca

Luna Fotografiei in Romania editia a III-a la Ramnicu Valcea

Fotoclubul "Floarea de Colt" Ramnicu Valcea in parteneriat cu UAP Romania Filiala Valcea va invita la: LUNA FOTOGRAFIEI DIN ROMANIA,  ed. a 3-a Fotografi Valceni. Vernisajul expozitiei a avut loc sambata, 14 ianuarie 2012, ora 12:00 la Galeriile ARTEX Ramnicu Valcea, in prezenta domnului Stefan Toth, presedintele Asociatiei Artistilor Fotografi din Romania. Au fost prezenti la acest apreciat eveniment cultural si Prefectul de Valcea, domnul Petre Ungureanu, precum si consilierul primarului municipiului Ramnicu Valcea, domnisoara Andra Flenches. Membrii fotoclubului care au expus sunt: Adina Condurache, Ana Dovlete, Anca Badut, Catalina Flaminzeanu, Catalin Nimigeanu, Daniel Chiosila,  Ioan Cioboraru, Iulian Vega, Laurentiu Margineanu, Marin Budea, Mircea Badut, Paul Balanca, Sita Lixandru, Trestian Gavanescu, Razvan Dumitrescu, Victor Dumitrescu, Vlad Mihailescu. Expozitia mai poate fi vizitata timp de 2 saptamani la Galeriile ARTEX.

Citit de 2422 ori Ultima modificare facută Sâmbătă, 14 Ianuarie 2012 22:54