Boboc Traian

Marți, 08 Octombrie 2019 16:33

ANUNT PUBLIC

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta  desfasurarea procedurii de informare si consultarea publicului privind documentatia de urbanism :

“PUZ ANSAMBLU LOCUINTE INDIVIDUALE si COLECTIVE, SERVICII,  COMERT , str. FERDINAND Nr. 38

Ramnicu Valcea

Initiator : RV  FERDINAND PROJECT  SRL

Proiectant :  S.C. URBAN ARTGRID  SRL

Documentatia poate fi consultata la sediul primariei , Directia Urbanism , cam 9 , sau electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ Intentii.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite prin :

“PUZ DEPOZIT LEGUME FRUCTE Schimbare functiune zona

Ramnicu Valcea ,  Str Raureni

Initiator : S.C. YSAGOLDEN S.R.L.

Proiectant :  Arhispace – arh. Alexandru Suciu

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultare  privind documentatia de urbanism :

PUZ „Construire bloc locuinte D+P+4E+5Eretras  Str. Ostroveni 101F „

Initiatori : S.C. ALDI  PREMIER SRL

Proiectant :  Biroul Individual de Arhitectura MARCELA MARIA IOAN

Calea lui Traian nr. 147 Ramnicu Valcea

Documentatia extinsa  poate fi consultata la sediul proiectantului sau la sediul  Primariei , Directia Urbanism , cam 9 , cat si  electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/  Intentii.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  01 August  2019 ,  prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral  Praporgescu nr. 14

PUZ „Construire bloc locuinte D+P+5E si spatii libere la parter  Str.  Henri Coanda  Nr. 8A  „

Initiatori : S.C. ASTON  TEHNOLOGY  SRL  Comuna Afumati Jud.Ilfov  , soseaua Bucuresti-Urziceni nr. 31 pavilion V .

Proiectant :  S.C. Arhigrup  S.R.L  Calea lui Traian  Bloc D2 Et. 1

Documentatia extinsa  poate fi consultata la sediul proiectantului sau la sediul  Primariei , Directia Urbanism , cam 9 , cat si  electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  25 Iulie  2019 ,  prin :

PUZ „Imobil locuinte cu parter comercial  Str.  Ferdinand  Nr. 30A  „

Initiatori : ŞOLICĂ  MĂDĂLIN  ŞTEFAN

Proiectant :  S.C. Arhinet Plus S.R.L Str. Carol I Nr. 22

PUZ „CONSTRUIRE IMOBIL HOTEL- APARTAMENT   Str. FERDINAND  Nr. 11  „

Initiator : S.C. ELECTROVALCEA  SRL

Proiectant :  S.C. Arhigrup S.R.L

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  20 Iulie  2019 ,  prin :

PUZ „SCHIMBARE FUNCTIONALA DIN L2 IN M1

PENTRU CONSTRUIRE LOCUINTE COLECTIVE  „

TROIANU

Initiatori : S.C. CREDIT  PROMO  SRL