ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Marți, 23 Iulie 2019 15:22

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta  desfasurarea procedurii de informare si consultarea publicului privind documentatia de urbanism :

“PUZ ANSAMBLU LOCUINTE INDIVIDUALE si COLECTIVE, SERVICII,  COMERT , str. FERDINAND Nr. 38

Ramnicu Valcea

Initiator : RV  FERDINAND PROJECT  SRL

Proiectant :  S.C. URBAN ARTGRID  SRL

Documentatia poate fi consultata la sediul primariei , Directia Urbanism , cam 9 , sau electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ Intentii.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14