ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Miercuri, 29 Mai 2019 13:58

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultare  privind documentatia de urbanism :

PUZ „SCHIMBARE FUNCTIONALA DIN L2 IN M1

PENTRU CONSTRUIRE LOCUINTE COLECTIVE  „

TROIANU

Initiatori : S.C. CREDIT  PROMO  SRL

Proiectant :  S.C. ASSAD  S.R.L

Documentatia extinsa  poate fi consultata la sediul proiectantului sau la sediul  Primariei , Directia Urbanism , cam 9 , cat si  electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  29 Iunie  2019 ,  prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral   Praporgescu nr. 14