ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Marți, 21 Mai 2019 15:50

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultare  privind documentatia:

PUZ  AMENAJARE DRUM CONFORM PUZ DEALUL MALULUI-

VALEA BUJORENCII  IN VEDEREA LOTIZARII –

COMPLETARE PUZ SIMIAN -continuare strada Pomiculturii

Initiatori : S.C. POLVIRSOR  SRL

Proiectant :  S.C. ARHINET PLUS SRL str CAROL I  nr. 22  ap. 2

Documentatia extinsa  poate fi consultata la sediul proiectantului .    Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  21 Iunie  2019,   prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14