ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Marți, 23 Aprilie 2019 14:15

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultare  privind documentatia de urbanism :

PUD „PENSIUNE , FOISOR, IMPREJMUIRE , FIRMA LUMINOASA „

Str. Campului nr. 18 A

Initiatori : S.C.  LOVAGRO  SRL

Proiectant :  S.C. URBAN ARTGRID S.R.L

Documentatia extinsa  poate fi consultata la sediul proiectantului sau la sediul  Primariei , Directia Urbanism , cam 9 , cat si  electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUD/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  23 Mai  2019 ,  prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral  Praporgescu nr. 14