ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Joi, 20 Decembrie 2018 14:24

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultarea  privind documentatia de urbanism :

PUZ  Construire si dotare clinica stomatologica

B-dul Dem Radulescu   nr. 65A

Initiatori : SC DATIX  MED CLINIC  SRL

Proiectant :  SC  ARHIGRAF  SRL

Documentatia extinsa  poate fi consultata la sediul proiectantului sau la sediul  Primariei , Directia Urbanism , cam 9 , cat si  electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de  5 Ianuarie 2019 ,  prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14