ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Luni, 26 Noiembrie 2018 10:42

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultarea publicului privind documentatia de urbanism :

PUZ  Construire case de vacanta  –Copacelu

Str. Costea Marinoiu   nr. 16

Initiatori :Andrei Elena , Ioana Dtru Ionut , Ioana Elena Larisa , Calinoiu

Andrei Ionut si Calinoiu Ioana Loredana

Proiectant :  CADINGRAF   SRL

Documentatia poate fi consultata la sediul proiectantului sau la sediul  Primariei , Directia Urbanism , cam 9 , sau electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pina la data de 26 Decembrie a.c. prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14