ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Vineri, 16 Noiembrie 2018 12:00
Ultima modificare facută Luni, 10 Decembrie 2018 14:12 Citit de 165 ori

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre desfasurarea procedurii de informare si consultarea publicului privind documentatia de urbanism :

Modificare PUZ- Amenajare cimitir public Raureni

Initiatori : Primaria municipiului Ramnicu Valcea

Proiectant :  Arhinet Plus  SRL

Documentatia poate fi consultata la sediul primariei , Directia Urbanism , cam 9 , sau electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite pana la data de 25 Decembrie 2018 , prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14