ANUNT PENTRU INFORMAREA SI CONSULTAREA PUBLICULUI Important

Scris de Publicat Miercuri, 17 Octombrie 2018 13:32

ANUNT

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta  desfasurarea procedurii de informare si consultarea publicului privind documentatia de urbanism :

“PUZ Construire bloc locuinte D+P+5E .

Ramnicu Valcea ,  Str Republicii nr. 18 A

Initiator : S.C. EMAR GRUP S.R.L.

Proiectant :  Arhigrup – arh. Adrian CIOCANAU

Documentatia poate fi consultata la sediul primariei , Directia Urbanism , cam 9 , sau electronic , pe site-ul  institutiei la adresa www.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ/ In dezbatere.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral Praporgescu nr. 14