PUZ Construire doua imobile de locuinte si spatii comerciale la parter , str.Rapsodiei 21 A si 21 C Rm. Valcea Important

Scris de Publicat Miercuri, 28 Martie 2018 11:32

Primaria municipiului  Ramnicu  Valcea  anunta publicul despre initierea procedurii de informare si consultarea publicului privind documentatia de urbanism :

PUZ  Construire doua imobile de locuinte si spatii comerciale la parter , str. Rapsodiei nr. 21 A si 21 C

Initiator : Dl. MARINESCU VIRGIL

Proiectant :  Arhinet Plus SRL.

Documentatia de intentie poate fi consultata la sediul primariei , Directia Urbanism , cam 9 , sau electronic , pe site-ul  institutiei la adresawww.primariavl.ro , urmand calea: Directii si servicii/ Directia Urbanism/ PUZ PUD PUG Autorizatii si Certificate / PUZ.

Eventualele  observatii , propuneri , sesizari se pot trimite prin :

- posta, la adresa :  Primaria mun. Rm. Valcea , str. G-ral  Praporgescu nr. 14