DEZBATERE PUBLICA

Primaria municipiului Ramnicu Valcea anunta organizarea  dezbaterii publice pentru  PLANUL DE  MOBILITATE URBANA DURABILA  AL MUNICIPIULUI   RAMNICU  VALCEA

Dezbaterea va avea loc in data de 23 .02.2017 , orele 14.00 , in Sala de consiliu a institutiei.  Publicul poate consulta documentatia  la Primaria municipiului ,  camera  9 parter , zilnic in intervalul orar al  programului de lucru , sau  electronic , pe site-ul institutiei, la sectiunea Directiei Urbanism / Studii de specialitate-In dezbatere .

Eventualele opinii , sesizari , propuneri se pot trimite pe adresa postala Primaria municipiului Ramnicu Valcea , str. General Praporgescu nr. 14 sau electronic pe adresa : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mai multe din categorie: « ANUNT DE INTENTIE ANUNT DE INTENTIE »