Anunț public la depunerea solicitării de obținere a Avizului de mediu

Municipiul Ramnicu Valcea , cu sediul in str General Praporgescu nr. 14 , titular al "Planului de mobilitate urbana durabila" ,anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de obtinere a avizului de mediu pentru planul/programul mentionat si declansarea etapei de incadrare. Varianta initiala/prima versiune a planului/programului poate fi consultata :

- la sediul Agentiei de Protectie a Mediului , cu sediul in str Remus Bellu nr. 6 , Ramnicu Valcea , tel 0250735859 , fax 0250737921 , e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. de luni pina vineri intre orele 9.00-13.00

- electronic pe www.primariavl.ro in sectiunea Directii si servicii / Directia Urbanism/ Studii de specialitate

Observatii/comentarii si sugestii se primesc in scris la sediul Agentiei de Protectia Mediului Valcea , in termen de 18 zile lucratoare de la data publicarii anuntului.

Citit de 1234 ori Ultima modificare facută Miercuri, 21 Decembrie 2016 17:57