Anunț concurs 20 ianuarie 2020

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, cu sediul în str. G-ral Praporgescu nr.14, municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, în temeiul art.618 alin.(3) din  Ordonanța de Urgență a Guvernului nr.57/2019 privind Codul administrativ, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de conducere vacantă din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea:
- Șef birou, gradul II  -  Biroul Comunicare, Sport, Cultură;
 Desfășurarea concursului:
• Proba scrisă - 20.01.2020, ora 1000;
• Interviul - data și ora vor fi comunicate ulterior.
Locul de desfășurare: sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea, situat în str. G-ral   Praporgescu nr.14, municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea.

Etape Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcţia publică de conducere vacantă de șef birou, gradul II - Biroul Comunicare, Sport, Cultură din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 20 ianuarie 2020, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului selecției dosarelor, la sediul primăriei.

Afişat astăzi 08 ianuarie 2020, ora 1300.

• Rezultate probă scrisă/practică:

Numele şi prenumele candidaţilor

Punctajul obținut la proba scrisă

Rezultat proba scrisă

Observații

-

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei scrise, la sediul primăriei.

Afișat azi 20.01.2020 ora 1400.

• Rezultate probă interviu:

Pentru funcţia publică de conducere vacantă de șef birou, gradul II – Biroul Comunicare, Sport, Cultură din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Numele şi prenumele candidaţilor

Punctajul obținut la proba interviu

Rezultat proba interviu

Observații

-

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei interviu, la sediul primăriei.

Afisat azi 20.01.2020, ora 1600.

• Rezultatul final:

Numele şi prenumele

candidatului

Punctaj proba scrisă

Punctaj interviu

Punctaj final

Rezultat final

1.

ADMIS

Afişat astăzi 23.01.2020, ora 0900.

Citit de 966 ori Ultima modificare facută Joi, 23 Ianuarie 2020 08:50