Concurs Directia de asistenta sociala - 18 iulie 2019

Publicat Miercuri, 26 Iunie 2019 15:38
Ultima modificare facută Vineri, 19 Iulie 2019 12:55

ANUNŢ

Direcţia de Asistență Socială din cadrul Consiliului Local al municipiului Rm.Vâlcea, CF: 15412972, tel./fax: 0250741088, email:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.m, cu sediul în Râmnicu Vâlcea, strada General Magheru nr.25, anunţă scoaterea la concurs, cu respectarea prevederilor H.G. nr.286/2011 pentru aprobarea Regulamentului cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzător funcţiilor contractuale şi a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, a unui post contractual vacant, în data de 18 iulie 2019, ora 1000 de:

• administrator I = 1 post (personal contractual), cu timp parţial (cu ½ normă), pe durată nedeterminată, în cadrul Centrului de servicii terapeutice pentru copilul cu autism ”Mara”;

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

pentru postul de administrator I (cu ½ normă - Centrul de servicii terapeutice pentru copilul cu autism ”Mara”)

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

candidatului

Postul

Rezultatul selecției dosarelor

1.

Țicu Gheorghe

Administrator I

ADMIS

Candidatul declarat admis va susţine proba scrisă în data de 18 iulie 2019, ora 1000,  la sediul Direcției de Asistență Socială Rm.Vâlcea, situat în strada General Magheru nr.25.

Afișat azi, 11.07.2019, ora 1550

Termen de contestaţie: până vineri, 12.07.2019, ora 1400.

• Rezultate probă suplimentară:

Rezultate probă scrisă:

- pentru postul de administrator I (personal contractual – ½ normă în cadrul Centrului de servicii terapeutice pentru copilul cu autism ”Mara”)

Nr. crt.

Nume şi prenume candidat

Punctajul obținut la proba scrisă

Rezultat probă

scrisă

Observaţii

ȚICU GHEORGHE

ABSENT

Afişat azi, 19.07.2019, ora 1200.