Anunț concurs 26 martie 2019

Publicat Vineri, 22 Februarie 2019 08:22
Ultima modificare facută Joi, 14 Martie 2019 14:56

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea a două funcţii publice de execuţie vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
-consilier, clasa I, grad profesional superior - Biroul Resurse Umane – Direcția Resurse Umane;
-referent, clasa III, grad profesional superior – Serviciul Administrație Publică Locală, Registru Agricol și Arhivă – Direcția Administrație, Juridic, Contencios.
 Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de  26 martie 2019, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcția publică de consilier, clasa I, grad profesional superior - Biroul Resurse Umane - Direcţia Resurse Umane

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

BOJNEAGU ELENA-ANDREEA

CRĂCĂNUȘ HARIETA-DANIELA

CIUNGU-SASU NICOLETA

PRIOTEASA MIHAELA-LOREDANA

STOIAN MARILENA

-

Pentru funcția publică de referent, clasa III, grad profesional superior - Serviciul Administrație Publică Locală, Registru Agricol și Arhivă - Direcţia Administrație, Juridic, Contencios

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

BANU ELENA-MĂDĂLINA

DIACONESCU DELIA-FLORICA

DOBRESCU FLORENTINA

ENACHE ANA MARIA

VOICA LUMINIȚA-NATALIA

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 26 martie 2019, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Candidații nemulțumiți pot face contestație în termen de cel mult 24 de ore de la data afișării rezultatului selecției dosarelor, la sediul primăriei.

Afişat astăzi 14 martie 2019, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.