Anunț concurs 05 februarie 2019

Publicat Vineri, 21 Decembrie 2018 08:34
Ultima modificare facută Miercuri, 16 Ianuarie 2019 14:53

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcții publice de execuție vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Râmnicu Vâlcea:
- consilier, clasa I, grad profesional superior – Serviciul Autorizare Lucrări de Construcții și Rețele Edilitare - Direcția Urbanism;
- inspector, clasa I, grad profesional principal – Biroul Dezvoltare Urbană și GIS - Direcția Urbanism.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, situat în Râmnicu Vâlcea, str. General Praporgescu nr. 14, în data de 05 februarie 2019 ora 1000 – proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcţia publică de execuţie vacantă de consilier, clasa I, grad profesional superior - Serviciul Autorizare Lucrări de Construcții și Rețele Edilitare - Direcția Urbanism

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

BOBEI NICOLAE-CRISTIAN

CĂRAMIDĂ CARMEN-SILVIA

IAGĂRU GABRIELA

IONESCU MIHAELA-ADI

STOICA IULIANA-LORETA

TRAȘCĂ DIANA-ELENA

-

Pentru funcţia publică de execuţie vacantă de inspector, clasa I, grad profesional principal - Biroul Dezvoltare Urbană și GIS - Direcția Urbanism

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

CIOLCA NICOLIȚA-MARIA

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 05 februarie 2019, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Candidații nemulțumiți pot face contestație în termen de cel mult 24 de ore de la data afișării rezultatului selecției dosarelor, la sediul primăriei.

Afişat astăzi 16 ianuarie 2019, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.