Anunț concurs 17.01.2019

Publicat Vineri, 14 Decembrie 2018 08:48
Ultima modificare facută Luni, 21 Ianuarie 2019 15:31

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcţii publice de execuţie vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
-consilier, clasa I, grad profesional asistent - Biroul Juridic, Guvernanță Corporativă și Legea 10/2001- Direcţia Administrație, Juridic, Contencios;
-inspector, clasa I, grad profesional asistent – Serviciul Control - Direcţia Poliţiei Locale.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de 17 ianuarie 2019, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcția publică de consilier, clasa I, grad profesional asistent - Biroul Juridic, Guvernanță Corporativă și Legea 10/2001- Direcţia Administrație, Juridic, Contencios

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

ALDEA EMILIA - CRINA

-

Pentru funcția publică de  inspector, clasa I, grad profesional asistent – Serviciul Control - Direcţia Poliţiei Locale

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 17 ianuarie 2019, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Afişat astăzi 09.01.2019, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea.

• Rezultate probă scrisă/practică:

Pentru funcția publică de execuție vacantă de consilier, clasa I, grad profesional asistent - Biroul Juridic, Guvernanță Corporativă și Legea 10/2001- Direcţia Administrație, Juridic, Contencios din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Punctajul obținut la proba scrisă

ALDEA EMILIA-CRINA

ADMIS

Pentru funcția publică de execuție vacantă de inspector, clasa I, grad profesional asistent – Serviciul Control - Direcţia Poliţiei Locale din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Punctajul obținut la proba scrisă

Nu s-a prezentat

RESPINS

Nu s-a prezentat

ADMIS

• Candidaţii care au obţinut minimum 50 puncte la proba scrisă se vor prezenta la INTERVIU care va avea loc în data de 21.01.2019, ora 1400, la sediul primăriei.
    • Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei scrise, la sediul primăriei.
    • Afișat azi  17.01.2019  ora 1400, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea.

• Rezultate probă interviu:

Pentru funcția publică consilier, clasa I, grad profesional asistent - Biroul Juridic, Guvernanță Corporativă și Legea 10/2001- Direcţia Administrație, Juridic, Contencios

Punctajul obținut la proba interviu

1.

ALDEA EMILIA-CRINA

ADMIS

Pentru funcția publică de inspector, clasa I, grad profesional asistent – Serviciul Control - Direcţia Poliţiei Locale

Nr.crt.

Numele si prenumele candidatului

Punctajul obținut la proba interviu

ABSENT

NU ESTE CAZUL

ABSENT

ADMIS

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei interviu, la sediul primăriei.

Afisat azi 21.01.2019, ora 16,00 .