Anunț concurs 10 ianuarie 2019

Publicat Miercuri, 28 Noiembrie 2018 08:10

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcții publice vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Râmnicu Vâlcea :
- referent, clasa III, grad profesional asistent – Serviciul Evidență Patrimoniu, Contracte - Direcția Dezvoltare Locală;
- referent de specialitate, clasa II, grad profesional superior – Compartiment  pentru Situații de Urgență, Sănătate și Securitate în Muncă
Concursul se va desfăşura la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, situat în Rm. Vâlcea, str. General Praporgescu nr. 14,  în  data de 10 ianuarie 2019, ora 1000 - proba scrisă.