Anunț concurs recrutare 5 decembrie 2018

Publicat Vineri, 02 Noiembrie 2018 09:04

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcţii publice de conducere vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
- șef birou, gradul II - Biroul Juridic, Guvernanță Corporativă și Legea 10/2001 - Direcţia Administrație, Juridic, Contencios;
- șef birou, gradul II - Biroul Fond Locativ, Asociații de Proprietari - Direcţia Dezvoltare Locală.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de 05 decembrie 2018, ora 1000 - proba scrisă.