Anunț concurs recrutare 28 noiembrie 2018

Publicat Vineri, 26 Octombrie 2018 08:24
Ultima modificare facută Miercuri, 05 Decembrie 2018 08:40

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcţii publice de conducere vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
- șef serviciu, gradul II - Serviciul Supraveghere, Fluidizare Trafic și Intervenție - Direcţia Poliției Locale;
- șef serviciu, gradul II - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de  28 noiembrie 2018, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcţia publică de conducere vacantă de Șef serviciu, gradul II – Serviciul Supraveghere, Fluidizare Trafic și Intervenție - Direcția Poliției Locale

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

BULGARU MARIAN

RESPINS

Nerespectarea art. 54 litera f) din Legea nr. 188/1999 respectiv condițiile de studii.

-

Pentru funcţia publică de conducere vacantă de
    Șef serviciu, gradul II – Serviciul Control - Direcția Poliției Locale

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 28 noiembrie 2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Afişat astăzi 15 noiembrie 2018, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.

• Contestatii rezultate probă selecție dosare:

Numele și prenumele candidatului

Numărul contestației

Rezultatul contestației

BULGARU MARIAN

Contestația nr. 43402/16.11.2018

Comisia de soluționare a contestațiilor RESPINGE contestația în conformitate cu prevederile art. 54, lit.f din  Legea nr. 188/1999.

Afisat astazi 19.11.2018, ora 1200

• Rezultate probă scrisă/practică:

Punctajul obținut la proba scrisă

ADMIS

Pentru funcţia publică de conducere vacantă de Șef serviciu, gradul II – Serviciul Control - Direcția Poliției Locale

Punctajul obținut la proba scrisă

ADMIS

Candidaţii care au obţinut minimum 70 puncte la proba scrisă se vor prezenta la proba INTERVIU care va avea loc în data de 29.08.2018, ora 1430, la sediul primăriei.

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei scrise, la sediul primăriei.

Afișat azi 29.08.2018 ora 0900, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.

• Rezultate probă interviu:

Punctajul obținut la proba interviu

Punctajul obținut la proba interviu

ADMIS

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei interviu, la sediul primăriei.

Afisat azi 29.11.2018, ora 1600, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.

• Contestatii rezultate probă interviu:

• Rezultatul final:

Numele şi prenumele

candidatului

Punctaj proba scrisă

Punctaj interviu

Punctaj final

Rezultat final

Numele şi prenumele

candidatului

Punctaj proba scrisă

Punctaj interviu

Punctaj final

Rezultat final

ADMIS

Afişat azi 05.12.2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.