Anunț concurs recrutare 26 noiembrie 2018

Publicat Miercuri, 24 Octombrie 2018 08:18
Ultima modificare facută Miercuri, 05 Decembrie 2018 08:41

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de execuţie vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
- inspector, clasa I, grad profesional asistent  - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de  26 noiembrie 2018, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcția publică de inspector, clasa I, grad profesional asistent - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 26 noiembrie 2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Afişat astăzi 15 noiembrie 2018, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.

• Rezultate probă scrisă/practică:

Pentru funcția publică de execuție vacantă de inspector, clasa I, grad profesional asistent - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Numele şi prenumele candidaţilor

Punctajul obținut la proba scrisă

Observații

ABSENT

RESPINS

Candidaţii care au obţinut minimum 50 puncte la proba scrisă se vor prezenta la INTERVIU care va avea loc în data de 29.11.2018, ora 1400, la sediul primăriei.

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei scrise, la sediul primăriei.

Afișat azi 26.11.2018  ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.

• Rezultate probă interviu:

Pentru funcția publică de execuție vacantă de inspector, clasa I, grad profesional asistent - clasa I, grad profesional asistent - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale

Numele şi prenumele candidaţilor

Punctajul obținut la proba interviu

Observații

1.

ABSENT

2.

3.

NU ESTE CAZUL

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului probei interviu, la sediul primăriei.

Afișat azi 29.11.2018, ora 1500 și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.

• Rezultatul final:

Pentru postul de inspector, clasa I, grad profesional asistent - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale din cadrul aparatului de specialitate al Primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Numele şi prenumele

candidatului

Punctaj proba scrisă

Punctaj interviu

Punctaj final

Rezultat final

1.

2.

3.

RESPINS

Afişat azi 05.12.2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.