Anunț concurs recrutare 26 noiembrie 2018

Publicat Miercuri, 24 Octombrie 2018 08:18
Ultima modificare facută Joi, 15 Noiembrie 2018 14:55

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de execuţie vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
- inspector, clasa I, grad profesional asistent  - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de  26 noiembrie 2018, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcția publică de inspector, clasa I, grad profesional asistent - Serviciul Control - Direcţia Poliției Locale

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

JUGĂNARU ANDREEA-MARIA

NIȚU RUXANDRA-ELENA

RĂDUȚOIU ALINA-ELENA

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 26 noiembrie 2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Afişat astăzi 15 noiembrie 2018, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.