Anunț concurs recrutare 22 noiembrie 2018

Publicat Marți, 23 Octombrie 2018 08:47
Ultima modificare facută Miercuri, 14 Noiembrie 2018 13:46
Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcţii publice de execuţie vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
- inspector, clasa I, grad profesional superior - Serviciul Achiziții Publice - Direcţia de Investiții și Achiziții Publice;
- inspector, clasa I, grad profesional principal - Biroul Cadastru, Fond Funciar, Agricultură - Direcţia Dezvoltare Locală.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de  22 noiembrie 2018, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Pentru funcţia publică de execuţie vacantă de inspector, clasa I, grad profesional superior – Serviciul Achiziții Publice - Direcția de Investiții și Achiziții Publice

Nr.

crt.

Numele şi prenumele candidatului

Rezultatul

selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

CĂTĂNICIU CECILIA

IONAȘCU LEONTIN-CRISTIAN

ONEA MARIA-ELVIRA

PĂNOIU ELENA-OTILIA

ADMIS

Pentru funcția publică de execuție vacantă de
    inspector, clasa I, grad profesional principal – Biroul Cadastru, Fond Funciar, Agricultură - Direcția Dezvoltare Locală nu a fost depus nici un dosar de concurs.

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 22 noiembrie 2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea.

Afişat astăzi 14 noiembrie 2018, ora 1500, la sediul Primăriei Municipiului Rm. Vâlcea și pe site-ul instituției la secțiunea Concursuri și examene.