Anunț concurs 4 funcții publice de execuție - 07 august 2018

Publicat Vineri, 06 Iulie 2018 08:10
Ultima modificare facută Vineri, 06 Iulie 2018 08:16

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următoarelor funcţii publice de execuţie vacante din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Rm.Vâlcea:
-referent, clasa III, grad profesional superior - Serviciul Juridic, Executări Silite - Direcţia Economico-Financiară;
-inspector, clasa I, grad profesional principal - Serviciul Persoane Fizice - Direcţia Economico-Financiară;
-inspector, clasa I, grad profesional superior - Serviciul Financiar, Contabilitate și Buget - Direcţia Economico-Financiară;
-inspector, clasa I, grad profesional debutant - Serviciul Financiar, Contabilitate și Buget - Direcţia Economico-Financiară.
Concursul se organizează la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de 07 august 2018, ora 1000 – proba scrisă.