Anunț concurs 23 ianuarie 2018

Publicat Vineri, 22 Decembrie 2017 08:03
Ultima modificare facută Miercuri, 17 Ianuarie 2018 08:58

Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de conducere vacante de director executiv, gradul II– Poliţia Locală a municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea.
Concursul se organizează la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea, în data de 23 ianuarie 2018, ora 1000 - proba scrisă.

Rezultate Concurs

• Rezultate probă selecție dosare:

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

candidatului

Funcţia publică

pentru care candidează

Rezultatul selecţiei

dosarelor

Motivul respingerii dosarului

1.

BULGARU MARIAN

2.

CÎRSTESCU VASILE-FLORIN

3.

IOANA BOGDAN

4.

MIU ANA-ELENA

-

Candidaţii declaraţi “admis” vor susţine proba scrisă în data de 23 ianuarie 2018, ora 1000, la sediul Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea, situat în str. G-ral Praporgescu, nr. 14.

Afişat astăzi, 16 ianuarie 2018, ora 1400, la sediul Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea.