Desemnarea unei persoane responsabile cu protecţia datelor cu caracter personal la nivelul aparatului de specialitate al primarului municipiului Râmnicu Vâlcea

Publicat Miercuri, 31 Octombrie 2018 11:51

Conform dispoziţiei primarului nr.3050/26.09.2018, se desemnează dna Chifor Simona Luciana, consilier în cadrul Compartimentului Managementul Calităţii şi Control Intern, persoană responsabilă cu protecţia datelor cu caracter personal la nivelul aparatului de specialitate al primarului, conform cerinţelor Regulamentului nr.679/2016 privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal şi privind libera circulaţie a acestor date.