ANUNŢ PUBLIC privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Amenajare locuinţe ANL pentru tineri –Zona Morilor ”

Publicat Marți, 04 Septembrie 2018 11:02

Municipiul Ramnicu Valcea, reprezentat prin Primar Mircia Gutau anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Amenajare locuinte ANL pentru tineri –Zona Morilor ” propus a fi realizat in Rm. Valcea, Str. Morilor, nr. 28C, judetul Valcea.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Valcea, strada Remus Bellu nr.6 şi la sediul Mun. Ramnicu Valcea, Str. G-ral Praporgescu,nr. 14, în zilele de luni-vineri, între orele 9.00 – 14.00. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Valcea, strada Remus Bellu nr.6.