ANUNŢ PUBLIC privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Amenajare locuinţe ANL pentru tineri –Ştirbei Vodă ”

Publicat Marți, 04 Septembrie 2018 10:59

Municipiul Ramnicu Valcea, reprezentat prin Primar Mircia Gutau anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Amenajare locuinte ANL pentru tineri –Stirbei Voda ” propus a fi realizat in Rm. Valcea, Str. Stirbei Voda, nr. 111/A, judetul Valcea.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Valcea, strada Remus Bellu nr.6 şi la sediul Mun. Ramnicu Valcea, Str. G-ral Praporgescu, nr.14, în zilele de luni-vineri, între orele 9.00 – 14.00. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Valcea, strada Remus Bellu nr.6.