Viceprimarul Eusebiu Vețeleanu a participat din partea Primăriei municipiului Râmnicu Vâlcea la prezentarea Raportului Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă ”General Magheru” Important

Stimate Domnule Inspector-şef,
Stimate cadre al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Vâlcea,
Onoraţi invitaţi,
Ca la fiecare început de an, prezentarea Raportului Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă ”General Magheru” îmi oferă plăcuta ocazie de a vă felicita pentru acţiunile realizate în cursul anului precedent şi pentru toate succesele obţinute în concursurile la care aţi participat de-a lungul lui 2018. Totodată, doresc să vă mulţumesc, şi în acest context, pentru întreaga colaborare de care Primăria municipiului Râmnicu Vâlcea s-a bucurat din partea ISU ”General Magheru” în anul care tocmai s-a încheiat, în special cu ocazia organizării unor manifestări publice complexe, şi să subliniez că absenţa oricăror incidente neplăcute s-a datorat şi prestaţiei profesioniste, de prevenire, a lucrătorilor Inspectoratului. Vă transmit salutul şi toate urările de bine din partea domnului primar Mircia Gutău şi vă asigurăm, cei din echipa de conducere a Primăriei Râmnicului, că vă suntem întotdeauna la dispoziţie pentru rezolvarea oricăror probleme care privesc binele comunităţii locale.
                     Vă doresc să aveţi parte de un an bun, cu cât mai puţine situaţii de urgenţă, dar cu cât mai multe premii la concursurile de profil!
                                          La mulţi ani!
Citit de 1623 ori Ultima modificare facută Marți, 08 Ianuarie 2019 16:08