Ultimele pregătiri pentru concertul-eveniment Goran Bregovic din 7 septembrie. Patru puncte de vânzare a biletelor

La Arenele ”Traian”, sub atenta monitorizare a conducerii Primăriei municipiului, sunt în plină desfăşurare ultimele retuşuri în vederea bunei desfăşurări a concertului-eveniment susţinut de Goran Bregovic şi Wedding & Funeral Orchestra sâmbătă, 7 septembrie, de la ora 19.30, alături de Elena Gheorghe, formaţia ”Steaua di Vreari” şi ansamblul simfonic al Filarmonicii ”Ion Dumitrescu. În cursul acestei săptămâni, DADP va asfalta zona de legătură cu Sala Sporturilor ”Traian”, pe unde se va face accesul publicului şi se va crea o zonă de parcare, ce va fi marcată în cursul zilei de vineri.
Ultimele bilete pentru spectacolul de sâmbătă, la preţul unic de 50 lei, mai sunt disponibile în patru puncte de vânzare din municipiu: River Plaza Mall (agenţia de spectacole de la parter), Shopping City (la InfoPoint, lângă scările rulante), precum şi la agenţia de bilete a Filarmonicii ”Ion Dumitrescu” şi la Sala Sporturilor ”Traian”.
Citit de 1117 ori Ultima modificare facută Marți, 03 Septembrie 2019 13:40